Platforma współpracy dla naszych pracowników

Visual Studio Team Foundation ServerBy w przedsiębiorstwie zespół ludzki pracował systematycznie i w porozumieniu ze sobą konieczne jest stworzenie bazy, która umożliwi symultanicznie wykonywanie zadań. Raportowanie zmian i bieżące śledzenie postępów to także kwestia niezbędna.

Visual Studio Team Foundation Server to propozycja platformy od firmy Microsoft. Pozwala ona na pracę zespołów od 2 osób wzwyż, zapewniając całkowitą integralność danychOlbrzymią zaletą tego rozwiązania jest możliwość współpracy programistów pracujących na różnych językach (.NET, Java czy PHP) – dzięki temu w porozumieniu ze sobą współpracują szybciej, sprawniej i wydajniej, nieustannie mogąc wprowadzać zmiany.

Dla ich przełożonych natomiast bardzo ważną kwestią jest śledzenie postępów swojego zespołu. VSTFS proponuje takie rozwiązania, pozwalając na sprawdzanie wszystkiego w czasie rzeczywistym i naniesienie poprawek. Co więcej mamy też możliwość przyjrzenia się, jak wszystko działało od samego początku oraz trendom zmian. Taka wiedza jest bezcenna w kontekście sprawnego działania firmy i jej nieustannego rozwoju – kiedy przyjrzymy się projektom, nad którymi pracowaliśmy w przeszłości, odpowiednie wyciągnięcie wniosków pozwoli nam lepiej się dostosować do wymagań rynkowych i naszych klientów.

Współpraca

Pamiętając o tym, że zadowolony pracownik to wydajny pracownik powinniśmy zadbać o to, by miał on dostęp do najwygodniejszych narzędzi, jakie oferuje przedsiębiorcom rynek informatyczny. Kwestia wydajnej współpracy to klucz do rozwoju przedsiębiorstwa. Kiedy z poziomu jednego programu cały zespół może pracować w tym samym czasie, my jesteśmy pewni i spokojni, że postępy będą szybsze i regularniejsze niż przy zastosowaniu innych metod.

Podsumowując, zastosowanie w firmie Visual Stiudo Team Foundation Server pozwoli nam na:

1. Zapewnienie sprawnego przepływu danych w firmie

2. Całkowitą integralności danych

3. Wgląd w pracę zespołu w czasie rzeczywistym

4. Wgląd w historię zmian wprowadzanych w projekcie, a także symulację trendów na podstawie naszej bazy danych

5. Wykonanie audytu kodu źródłowego

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *